Banka müşterileri, Taksitli Ek Hesap sayesinde online alışveriş platformu Pazarama'dan kredi kartı limitleri etkilenmeden, sadece ek hesap limitlerini kullanarak taksitli alışveriş yapabiliyor.

Taksitli Ek Hesap kullanarak Pazarama'dan alışveriş yapan banka müşterileri, satın almak istedikleri ürünü seçtikten sonra ödeme planını görebiliyor ve hızlı bir şekilde ödemeyi tamamlayabiliyor. Üst limiti 150 bin lira olarak belirlenen Taksitli Ek Hesap ile ödeme, 12 aya varan vade seçenekleriyle sunuluyor.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle, konuya ilişkin açıklamasında, müşterilerinin alışveriş deneyimini kolaylaştıracak ödeme seçeneklerini çeşitlendirdiklerini kaydederek “Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak alışverişlerinde onlara zaman kazandıran hızlı ve esnek değer önerileri sunmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu doğrultuda sunduğumuz Taksitli Ek Hesap ile ödeme sayesinde müşterilerimiz, Pazarama'dan kredi kartı limitleri etkilenmeden ek hesap limitleri ile alışveriş yapabiliyor" diye konuştu.

THY, haziranda 7,8 milyon yolcu taşıdı THY, haziranda 7,8 milyon yolcu taşıdı

Pazarama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak da “Taksitli Ek Hesap projemiz ile müşterilerimize alternatif ödeme çözümleri sunmayı hedefleyerek kredi kartı limiti ya da kredi başvurusuna ihtiyaç duymadan mevcut İş Bankası ek hesap limitlerini kullanarak kolayca ve güvenli şekilde alışveriş imkânı sağladık. Önümüzdeki dönemlerde daha uzun vade imkânı sağlayan alışveriş kredisini de entegre ederek müşterilerimize avantajlı alışveriş fırsatı sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: dha