Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Hadise, şarkıları ile Türk misafirlerin dışında Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Belçika gibi dünyanın dört bir tarafından gelen yaklaşık 4 bin misafire konser verdi.

Arka Sokaklar’ın Mesut komiserli yeni bölümü izleyici karşısına çıkıyor Arka Sokaklar’ın Mesut komiserli yeni bölümü izleyici karşısına çıkıyor

Rixos Mısır otellerinin Şarm El Şeyh’te yeni açılan tesisi Rixos Radamis Sharm El Sheikh’te bayramın 2. günü sahneye çıkan şarkıcı Hadise, enerjisi ve sahne performansıyla izleyicileri kendine hayran bıraktı. Hadise’nin sahne performansı sevenleri tarafından binlerce beğeni ve yorum aldı. Hadise’yi, misafirleriyle buluşturmaktan mutluluk duyduğunu aktaran Rixos Mısır Otelleri CEO'su Erkan Yıldırım ise “Sahne performansıyla misafirlerimize unutulmaz bir bayram gecesi yaşattı. Rixos Mısır otelleri olarak bölgede her zaman ilkleri gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Belirli aralıklarla düzenlediğimiz konser etkinliklerimizde dünyanın her yerinden misafir ağırlıyoruz. Önümüzdeki aylarda konser takvimimizde büyük sürprizlerimiz olacak’’ diye konuştu.

Editör: Özer Yıldız