Pegasus’tan Bosna Hersek’in turistik kenti Tuzla’ya 1 Euro’ya uçma fırsatı Pegasus’tan Bosna Hersek’in turistik kenti Tuzla’ya 1 Euro’ya uçma fırsatı

OYAK Grubu çatısı altında faaliyet gösteren GüzelEnerji, madeni yağlar markaları M Oil ve Valvoline’ın yenilikçi ürünleriyle Automechanika İstanbul 2024’te yer aldı. 23-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen fuarda GüzelEnerji, binek ve ticari araçlar, tarım araçları, motosiklet motorları, deniz yağları, endüstriyel yağlar ve gresler gibi geniş bir yelpazedeki madeni yağlar ürünlerini ve pazarda fark yaratan hizmetlerini tanıttı.

Fuarda madeni yağların üretimden ihracata her alandaki kritik önemine dikkat çektiklerini belirten GüzelEnerji Genel Müdürü Mahmut Çil, “Ülkemiz madeni yağlar alanında önemli bir üretici olarak uluslararası pazarlardaki rekabet gücünü her geçen gün artırıyor. GüzelEnerji olarak biz de Türkiye’nin madeni yağlar alanındaki yetkinliğini gözler önüne seren M Oil markamız ve stratejik bir iş birliğiyle bölgemizdeki üretim ve satış operasyonlarını yürüttüğümüz, 150 yıllık geçmişe sahip Valvoline ile bu gelişime öncülük etmeye devam ediyoruz. Üretim, satış ve ihracattaki güçlü kaslarımızla sektörel dönüşüme odaklanıyoruz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına yanıt veren yenilikçi ve kapsayıcı ürün portföyümüz ise yüksek bir tercih edilme oranına sahip. Bu sayede madeni yağlar iş kolumuzda son 3 yılda %170 büyüme başarısı gösterdik ve üst üste satış rekorları kırdık. Bu başarıyı sürdürülebilir kılmak ve sektörümüzü ve ülkemizi ileri taşıyacak yenilikleri paylaşmak üzere ise Automechanika İstanbul 2024’te yer almaktan mutluluk duyduk. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

1996 yılından bu yana güvenli akaryakıt ve madeni yağların en önemli adreslerinden biri olan M Oil, fuarda binek araçlar için Grado, Grado Nitro, Grado Premium, Grado Ultio ve Grado Ultra ürünlerini, ticari araçlar için ise BOA, BOA UltraMax, BOA Extro, BOA FD ve BOA Nitro Max ürünlerini ve dişli transmisyon serisi olan Transmol ve hidrolik fren yağlarını tanıttı. Dünyanın ilk motor yağı markası olan ve Türkiye’deki geçmişi 1970’li yıllara dayanan Valvoline markası ise fuarda binek araçlar ürün grubunda üst segment ürün ailesi Synpower, uzun ömürlü motor yağı ailesi Maxlife ve çözüm alternatifi All Climate ürünlerinin yanı sıra dişli ve şanzıman ürün grubunu sergiledi.

M OİL’DEN DÖRT YENİ ÜRÜN

M Oil, Automechanika İstanbul 2024 Fuarı’nda 4 yeni ürününü sektör paydaşlarının beğenisine sundu. Yeni nesil hibrit binek araçlar için özel olarak geliştirilen tam sentetik motor yağı Grado Hybrid 0W-20’nin yanı sıra dizel partikül filtreli (DPF), ultra yüksek performanslı Euro V ve VI yeni nesil motorlar için üretilen BOA Ultra Max CK-4 15W-40 ürünleri GüzelEnerji standında yer aldı. Ayrıca, hangi spesifikasyona sahip olursa olsun, otomobildeki eksilen motor yağının yerine maksimum bir litre ilave edilerek, yağ değişimine kadar motoru koruyan Grado TOP UP tamamlama yağı da fuarda tanıtıldı. Yüksek sıcaklık ve oksidasyon koşullarında temiz dişli performansı ve uzun süreli aşınma koruması sağlayan M Oil Sentetik Dişli Yağı 220 de tanıtılan yeni ürünler arasındaydı.

Kaynak: dha