BingX, Stamford Bridge'deki antrenman formalarını ‘havadan bırakmak- airdrop’ için özel olarak tasarlanmış insansız hava araçlarını (drone) uçurarak yeni antrenman formalarını tanıttı. BingX'in markası ilk kez, tüm antrenmanlar süresince erkek takımının oyuncuları ve antrenör kadrosu tarafından giyilecek olan antrenman kıyafetlerinin ön yüzünde belirgin bir şekilde yer alacak.

BingX, önümüzdeki sezonun antrenman formaları için erkek takımının forma göğüs sponsoru haline geldi. BingX kullanıcıları ve sporseverler, Chelsea maç biletleri, maç günü VIP etkinlikleri ve ortak markalı seçkin ürünler dahil olmak üzere bazı özel avantaj ve fırsatlar bekleyebilir.

Buna ek olarak BingX, insansız hava aracı ile havadan atma gösterisini yansıtan ve toplumu ‘havadan bırakma/ airdrop’ konseptiyle ilgilendiren bir işlem yarışması başlatacak. Bu yarışma, katılımcıların airdrop'lar alabileceği günlük check-in etkinliklerini içerecek.

Beşiktaşlı futbolcu Salih Uçan: Biz kıvılcımı sahada yakalım, taraftarımız yangını başlatır Beşiktaşlı futbolcu Salih Uçan: Biz kıvılcımı sahada yakalım, taraftarımız yangını başlatır

“CHELSEA İLE İŞ BİRLİĞİMİZİ BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIMAKTAN HEYECAN DUYUYORUZ”

Vivien Lin, BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO), gelişen ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirerek "Erkek takımının Resmi Antrenman Giyim sponsoru olarak Chelsea ile iş birliğimizi bir üst seviyeye taşımaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık, aralıksız mükemmellik ve yenilik arayışına olan ortak bağlılığımızın bir kanıtıdır. Kullanıcılarımızı ve taraftarlarımızı benzersiz deneyimler ve fırsatlarla güçlendirmek, daha akıllı ve daha cesur bir gelecek inşa etmek için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Bu yılın başlarında BingX, resmi forma kol sponsoru olarak Chelsea FC ile ortaklık yapmış, birlikte, ortak tutku ve sınırsız keşif taahhüdünden hareketle ‘Empower the Future’ girişimini başlatmıştı.

Kaynak: dha